Už vyše 20 rokov pomáham ľuďom s rehabilitáciou brušných diagnóz

Volám sa Monika Šrenkelová.

Narodila som sa v roku 1975 v Košiciach a vyštudovala som vyššie odborné štúdium, odbor fyzioterapia v Košiciach. Po štúdiu som pracovala v nemocnici na Klinike Balneológie a liečebnej rehabilitácie.

monika šrenkelová

Keďže som odmalička inklinovala k športu, dokonca som aktívne plávala za ČH KE, vedomosti a vlastné znalosti z oblasti športu som automaticky zakomponovala do vlastnej praxe a prepojila s funkčnou anatomiou.

Vznikla tak jedinečná liečebná metóda ktorou už počas mojej praxe bolo odrehabilitovaných viac ako 10.000 žien

correct body system
Keď pracujete s ľudskym telom-doživotné štúdium by malo byť samozrejmosťou..

Ďakujem p. dr. Gajdosovi -Plastická chirurgia KE- Šaca za možnosť byť pri operačnom výkone -Abdominoplastike a zároveň sa teším našej spolupráci....Som veľmi rada, že lekárov ktorí neberu dg.diastasis recti abd. len za esteticky problém,je stále viac.
monika-srenkelova-a-dr-gajdos

Je pravdou, že kým som opustila brány pôrodnice bola som informovaná - čo s panvovým dnom ako si poradiť s dojčením...a hlavne – čo je diastáza brušnej steny...

Na Slovensku je situácia v tomto trošku iná...

XXVIII. Kongres plastickej chirurgie Olomouc, 2018

Olomouc 11.-13.2018- Účasť na kongrese Plastickej a Estetickej chirurgie v Olomouci, prezentácia našich spoločných pacientiek s doc. Ondřejom Měšťakem z Prahy a s dr. Jurajom Gajdošom - KE Šaca, mala veľký úspech.. Dg.diastasis recti abd. začína byť vnímaná ako funkčný problém organizmu, samozrejme s estetickým riešením.
Kongres-plastickej-chirurgie-monika-srenkelova

Mamičky nedostanú toľko potrebných informácii ...preto som šťastná, že môžem svoje skúsenosti a poznatky šíriť ďalej a byť tak nápomocná v tomto, pre ženu v jednom z jej najkrajších období...

V rokoch 2016 - 2017 som spolupracovala s Technickou univerzitou na štúdii Diastáza a stabilita trupu konkrétne s p. doc. Ing. Alenou Galajdovou, PhD.

Katedra automatizácie, riadenia a komunikačných rozhraní (KARaKR), Strojnícka fakulta Technickej univerzity v Košiciach. PhD. má v odbore bionika a biomechanika a je docentkou v automatizácii. Jej výskumné aktivity sú orientované na pohybovú analýzu, podporné technológie a aplikácie umelej inteligencie do biomedicínskeho a rehabilitačného inžinierstva a bezdrôtových senzorových sietí.

Účasť na odborných podujatiach:

  • XXVI. Schwarzov deň, r.2016
  • XXVI. deň prim. MUDr. Jána Straku
  • Starostlivosť o ženu, matku a dieťa,2017
  • XXVIII. Kongres plastickej chirurgie Olomouc, 2018

V médiach:

Ako Vám môžem pomôcť?

crosschevron-down
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram