Už vyše 20 rokov pomáham ľuďom s rehabilitáciou brušných diagnóz

Volám sa Monika Šrenkelová.

Narodila som sa v roku 1975 v Košiciach a vyštudovala som vyššie odborné štúdium, odbor fyzioterapia v Košiciach. Po štúdiu som pracovala v nemocnici na Klinike Balneológie a liečebnej rehabilitácie.

monika šrenkelová

Keďže som odmalička inklinovala k športu, dokonca som aktívne plávala za ČH KE, vedomosti a vlastné znalosti z oblasti športu som automaticky zakomponovala do vlastnej praxe a prepojila s funkčnou anatomiou.

Vznikla tak jedinečná liečebná metóda ktorou už počas mojej praxe bolo odrehabilitovaných viac ako 13.000 žien

correct body system
Keď pracujete s ľudskym telom-doživotné štúdium by malo byť samozrejmosťou..

Ďakujem p. dr. Gajdosovi -Plastická chirurgia KE- Šaca za možnosť byť pri operačnom výkone -Abdominoplastike a zároveň sa teším našej spolupráci....Som veľmi rada, že lekárov ktorí neberu dg.diastasis recti abd. len za esteticky problém,je stále viac.
monika-srenkelova-a-dr-gajdos

Je pravdou, že kým som opustila brány pôrodnice bola som informovaná - čo s panvovým dnom ako si poradiť s dojčením...a hlavne – čo je diastáza brušnej steny...

Na Slovensku je situácia v tomto trošku iná...

XXVIII. Kongres plastickej chirurgie Olomouc, 2018

Olomouc 11.-13.2018- Účasť na kongrese Plastickej a Estetickej chirurgie v Olomouci, prezentácia našich spoločných pacientiek s doc. Ondřejom Měšťakem z Prahy a s dr. Jurajom Gajdošom - KE Šaca, mala veľký úspech.. Dg.diastasis recti abd. začína byť vnímaná ako funkčný problém organizmu, samozrejme s estetickým riešením.
Kongres-plastickej-chirurgie-monika-srenkelova

Mamičky nedostanú toľko potrebných informácii ...preto som šťastná, že môžem svoje skúsenosti a poznatky šíriť ďalej a byť tak nápomocná v tomto, pre ženu v jednom z jej najkrajších období...

V rokoch 2016 - 2017 som spolupracovala s Technickou univerzitou na štúdii Diastáza a stabilita trupu konkrétne s p. doc. Ing. Alenou Galajdovou, PhD.

Katedra automatizácie, riadenia a komunikačných rozhraní (KARaKR), Strojnícka fakulta Technickej univerzity v Košiciach. PhD. má v odbore bionika a biomechanika a je docentkou v automatizácii. Jej výskumné aktivity sú orientované na pohybovú analýzu, podporné technológie a aplikácie umelej inteligencie do biomedicínskeho a rehabilitačného inžinierstva a bezdrôtových senzorových sietí.

Účasť na odborných podujatiach:

  • XXVI. Schwarzov deň, r.2016
  • XXVI. deň prim. MUDr. Jána Straku
  • Starostlivosť o ženu, matku a dieťa,2017
  • XXVIII. Kongres plastickej chirurgie Olomouc, 2018

V médiach:

Ako Vám môžem pomôcť?

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram